Husky - Shop.cz Coleman - Shop.cz Campingaz - Shop.cz

Proč Coleman?

Nadstandardní záruka

Coleman záruka

Outdoorové vybavení Coleman je vyrobeno s velkou pečlivostí a z prvotřídních materiálů. Všechny výrobky Coleman jsou testovány podle přísných kritérií, aby vydržely, sloužily a spolehlivě vás chránily na vašich cestách a v nejrůznějších klimatických podmínkách. Pokud by se přesto objevil problém s výrobkem Coleman a ten byl způsoben výrobní vadou nebo vadou materiálu, společnost Coleman výrobek buď opraví nebo vymění, a to v souladu s uvedenými záručními podmínkami. Věříme kvalitě výrobků Coleman natolik, že jsme se rozhodli poskytnout našim zákazníkům prodlouženou 3 letou záruku, na kolekci batohů pak dokonce 5 letou!*). Přejeme vám mnoho krásných chvil a dobrodružství v přírodě s vybavením Coleman. *) Prodloužená záruka se vztahuje na zboží zakoupené po 1. 1. 2009.


Spolehlivost za rozumnou cenu

Zkušení vědí, že v přírodě nemusí vyhledávat extrémy, aby se s nimi potkali. Silný vítr s deštěm se prožene i kempem u rybníka a zima umí překvapit i uprostřed léta. Kvalitní vybavení je zárukou pohodlí a bezpečí nejen na vrcholcích hor a koncích světa. Takové vybavení nabízí firma Coleman v modelové řadě Coleman® Classic. Snahou je poskytnout dokonale spolehlivé výrobky za rozumnou cenu.

  • Pro bezpečí a pohodlí při turistice, cestování i rodinných pobytech v přírodě
  • Značková kvalita i pro méně náročné akce
  • Vynikající poměr cena/výkon

Do nejtěžších podmínek

Déšť a vítr zlikvidují špatný stan, zima si zaleze do studeného spacáku, chlad přepere nevýkonný vařič... Kdo má takové vybavení, ať zůstane raději doma! Kdo se chce radovat z pobytu v přírodě, měl by si vybrat vybavení od známých outdoorových výrobců s dlouholetou tradicí. Firma Coleman nabízí náročným turistům a cestovatelům výrobky zařazené do kolekce Coleman® Exponent®. Toto špičkové vybavení je připraveno obstát v nejtěžších outdoorových podmínkách.

  • Důraz na odolnost, lehkost, výkon použitých materiálů
  • Pro časté použití
  • Mimořádný komfort a praktičnost
Vytvořeno Michalem Kulhánkem v roce 2010
© Copyright 2010, KB sport HK, spol. s r.o.